خدمات مشاوره و تامین منابع مالی سابین

sabinf-logo

 

 

 

شرکت خدمات مشاوره و تامین منابع مالی سابین(سابین فاینانس) در تاریخ ۱۳۸۳/۰۱/۲۶ و با ماموریت ارائه خدمات مشاوره در زمینه تامین اعتبار از منابع بین المللی و تجهیز کارآمد منابع مالی خارجی تاسیس گردیده است.

این شرکت با تکیه بر مدیران مجرب و توانمند و همچنین تلاش و همراهی کارکنان جوان و متعهد خود، همواره تلاش نموده است در مسیر پیشرفت در حوزه خدمات مشاوره گام بردارد. ما معتقدیم با بهره گیری توانمان از ظرفیت نیروهای مجرب و کارآزموده و با اعمال ساز و کارهای نوین مدیریت، ضمن درک صحیح و کارشناسانه از فضای اقتصادی کشور و شناسایی نیازهای موجود، موجبات اعتماد و رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان را به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان فراهم نموده و بالاترین کیفیت در ارائه خدمات را برای مشتریان فراهم آوریم.

 

ماموریت ما، ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه تامین منابع مالی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و منابع غیربانکی، طراحی ابزارهای نوین مالی و مشاوره در زمینه انتشار اوراق بدهی، خدمات مشاوره سرمایه گذاری، شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری، ادغام و تملک بنگاه های اقتصادی، اصلاح ساختار مالی شرکت ها و انجام مطالعات امکانسنجی، خدمات مشاوره مدیریت شامل خدمات ایجاد و تاسیس بانک ها و موسسات مالی، مشاوره رتبه سنجی و مشاوره در خصوص مسایل راهبردی سازمان و مهندسی مجدد و ارائه سیستم های مالی می باشد.

 

آدرس وب سایت: sabinf.com