توسعه سرمایه انسانی آرین سابین

خانه / توسعه سرمایه انسانی آرین سابین

talent

 

 

 

تنها در رابطه با یک ایده صحبت نمی کنیم! موضوع ضرورت یک حرکت است.

فرقی نمی کند که دانشجو باشید کارمند یا مدیر، انتهای روز کاری را تصور کنید که احساس یادگیری و رشد دارید، از اینکه در طول روز خلق ارزش کرده و مفید واقع شده اید خوشحال هستید و مهمتر از همه اینکه مشغول انجام کاری بوده اید که به آن عشق می ورزید. احتمالا خستگی برایتان معنا ندارد، گذر زمان را کمتر حس کرده و لبخند رضایت بر روی لبانتان نقش بسته است.

این کیفیتی از کوشش و فعالیت حرفه ای است که ما در تلنت یاب برای همه متخصصان حال و آینده کشور آرزو داریم. البته این فقط یک آرزو نیست، بلکه مشتاقیم گام به گام در مسیر محقق کردن آن در کنار شما باشیم؛ و تاکید ما درک ضرورت این حرکت است.

تیم اجرایی جوان تلنت یاب با بهره گیری از تجربیات بسیار ارزشمند مدیرانی خوش نام و استفاده از منابع دانشی معتبر سعی دارد همراه با شما در این مسیر گام بردارد. خرسندیم که با لطف خدا توانسته ایم در تلنت یاب مجموعه ارزشمندی و کم نظیر از انرژی جوانی، بینش حاصل از تجربه و دانش حاصل از منابع  معتبر را کنار هم جمع کنیم. باور داریم که ظرفیت خلق ارزش توسط متخصصان ایرانی بسیار فراتر از وضع موجود است؛ بنابراین سخت تلاش می کنیم تا بتوانیم سهمی در تحقق بیشتر این ظرفیت داشته باشیم. با امید شکل گیری فرهنگ غنی حرفه ای در کشور و لبخند رضایت شما در انتهای هر روز کاری.

«تلنت یاب بستری است برای تمام متخصصین و حرفه ای های حال و آینده ایران که از طریق آن بتوانند استعدادهای خود را بهتر بشناسند؛ مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشند و در نهایت اهداف حرفه ای خود را محقق کنند».

آدرس وبسایت : talentyab.com